Az Erdélyi Kárpát-Egyesület Marosvásárhelyi Osztálya újra a rendszeresen megrendezésre kerülő Turistabáljára készül. A Bál kosaras-jelmezes jellegű lesz. Február 17-én, a Bod Péter Diakóniai Központban 17 órai kezdettel kosár és jelmezdíjazás, tombola, vetítés, vacsora, mulatozás lesz a műsoron. A belépő